KURUMSAL

Firma Profili

SYS ENERJİ, uzun yıllar elektrik ve enerjinin farklı alanlarındaki deneyimini yenilikçi ve inovatif bakış açısıyla buluşturan, Türkiye’nin en önemli elektrik taahhüt ve güneş enerjisi şirketlerinden biridir.

Uzman kadrosu, satış sonrası servisi ve tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uygun hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetinde fark yaratan SYS ENERJI, Türkiye enerji sektöründeki başarısını Asya ve Avrupa ülkelerinde de yakalamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

SYS ENERJİ’nin ana hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak üstün kalitede GES projeleri üretmektir. Bu hedef doğrultusunda ürün tedariği, projelendirme, mühendislik ve anahtar teslim taahhüt hizmetleri sunarak süreklilik sağlamaktadır. Ürün kalitesi ve dayanıklılığı, ürün teknolojisi ve fiyatı, satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye’de ve dünya pazarında fark yaratan marka olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Şirket yönetimi ve çalışanları olarak tüm karar ve faaliyetlerimizde öğrenmeyi ve sürekli gelişimi, takım çalışmasını, bireysel gelişimi ve kurumsal büyümeyi, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile işbirliğini geliştirmeyi, sürdürülebilir refah ve yaşam kalitesi için doğal çevreyi korumayı ve zenginleştirmeyi temel değerlerimiz ve kurumsal ilkelerimiz olarak benimsemekteyiz. Tüm çalışanlarımız, müşteri odaklı kalite anlayışı ve “yaptığımız her işte mükemmel olma” tutkusu ve heyecanı ile bu politikanın sürekli uygulayıcısı ve savunucusudur.

Vizyonumuz

En iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak, müşterilerimize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini sağlamaktır. Yenilikçilik temel ilkelerimizden birisi ve en önemlisidir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ülkemiz ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmaktır.

 

HİZMETLERİMİZ

 • Kurulum sonrası çatının / arazinin drone çekimleri
 • Danışmanlık ve destek (Anlık ve devamlı)
 • Mevcut müşteri ve hazır proje potansiyeli
 • Resmi prosedürler, izinler konusunda destek
 • Çatı kullanım izinleri için çatı analizleri (Bina çatılarındaki lisanssız uygulamalar için gereklidir)
 • Yurtdışından gelen uygulamacı firmalara yerel destek imkânı
 • Pratik çözümler geliştirilmesi
 • Belediye-Resmi-Kamu-Bürokratik ilişkiler konusunda destek
 • Güncel yönetmelik sektör bilgilerinin paylaşımı
 • Teknik dökümantasyonların Türkçe / İngilizce / Türkçe çeviri hizmetleri
 • Teknoloji, ürün ve sistem tanıtımları için;paneller, eğitimler, seminerler, sivil toplum organizasyonları, sosyal sorumluluk, farkındalık, halkla ilişkiler vb. proje geliştirme hizmetleri...
 • Projelendirme öncesi çatı / arazinin gölgeleme ve diğer analizleri için drone çekimleri
alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat